- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

15-lecie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie

W dniu 27 marca 2015 r., w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie, odbyła się promocja książki pt.: „15-lecie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie. Historia. Informacja. Działania” wydanej z okazji jubileuszu biblioteki.

Zaproszonych gości powitał dyrektor biblioteki Wiesław Walas, który przybliżył zebranym historię i działania Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie. Podczas 15 lat działalności biblioteka zorganizowała ponad 700 imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z których skorzystało około 30 tysięcy osób. Tylko niewielka część tych działań została opisana w książce. W publikacji zawarto te imprezy, które promowały naszych lokalnych twórców lub osoby, które wywodzą się z regionu. Biblioteka angażuje się w wiele akcji o zasięgu ogólnokrajowym a nawet ogólnoświatowym. Oferta działań kulturalnych i edukacyjnych placówki wciąż się poszerza w zależności od propozycji czytelników oraz pomysłów pracowników biblioteki.
Wśród zaproszonych gości byli: Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, wójtowie, radni, przedstawiciele jednostek powiatu, szkół, przedszkoli i stowarzyszeń współpracujących z biblioteką od 15 lat, przybyła również wicedyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu Iwona Smarsz oraz przewodnicząca Oddziału SBP w Kaliszu Janina Patysiak. Każdy uczestnik spotkania otrzymał książkę pt.: „15-lecie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie. Historia. Informacja. Działania”. Publikacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej. Imprezę rozpoczął koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Kępnie a całej uroczystości towarzyszyła prezentacja działań Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie.


www.powiatkepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama