- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

17-latek uszkodził cztery auta


17-latek, który nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, spowodował kolizję drogową, w trakcie której uszkodził cztery samochody.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia br., o godzinie 05:50, w Rychtalu na ul. Rynek. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, został telefonicznie powiadomiony, że kierujący samochodem osobowym nie opanował pojazdu, wpadł w poślizg i uderzył w trzy zaparkowane auta.

Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że 17-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, kierując samochodem marki Citroen, nie zachował należytych środków ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji drogowej. Ponadto w trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że nastolatek nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. Chłopak nie potrafił wytłumaczyć tak nieodpowiedzialnego zachowania.

W chwili zdarzenia 17-latek był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został ukarany mandatem karnym kredytowanym.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama