- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Akademia Piłkarska Reissa wspiera Dzieciaki Chojraki

Każdego dnia w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu, specjaliści pod swoją opieką mają setki małych pacjentów. Rozbudowa szpitala jest niezbędna do niesienia dalszej pomocy. Akademia Piłkarska Reissa zaprasza wszystkich fanów sportu do wsparcia Dzieciaków Chojraków

W latach 1989 - 2014 w klinice przeprowadzono 430 udanych transplantacji szpiku u dzieci. Rocznie wykonuje się tutaj około 30 przeszczepów komórek krwiotwórczych. Niestety dynamiczny wzrost zachorowań na nowotwory u dzieci w ostatnich latach spowodował konieczność rozbudowy kliniki, co zapewni dzieciom i ich rodzicom godne warunki leczenia.

Dzieciaki Chojraki to dzieci dotknięte chorobą nowotworową. Nazwa zobowiązuje, dlatego dzieciaki nie poddają się w walce o środki finansowe na nowoczesną Klinikę, miejsce skutecznej profilaktyki i godnego pobytu dla siebie, i swoich rodziców.

Na ratunek chorym dzieciom ruszyła Akademia Piłkarska Reissa. Wspierając akcję „Dzieciaki Chojraki” zachęca wszystkich do niesienia wspólnej pomocy! Dokonując zakupów w sklepie FootballPro.pl w dniach od 4.07 – 10.07 wspomagasz budowę jedynego w Wielkopolsce ośrodka leczenia chorób nowotworowych u dzieci i młodzieży.

Całkowity koszt inwestycji to aż 31,2 mln zł. Mamy jednak szansę na współfinansowanie projektu z Funduszy Unii Europejskiej ale potrzebujemy wkładu własnego w wysokości 15% wartości inwestycji, czyli 4,6 mln. zł. Pozwoli nam ona na uzyskanie wsparcia unijnego i realizację budowy nowego oddziału Kliniki. Twoje wsparcie jest bezcenne! Liczy się każda kwota!

Już dziś zajrzyj na stronę www.footballpro.pl! Dokonując zakupów, wspierasz Dzieciaki Chojraki!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama