- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Architektura Wrót Wielkopolski

  • zdjęcie: www.wrota.info.pl
    zdjęcie: www.wrota.info.pl
  • zdjęcie: www.wrota.info.pl
    zdjęcie: www.wrota.info.pl
  • zdjęcie: www.wrota.info.pl
    zdjęcie: www.wrota.info.pl
Zakończyła się kolejna III Edycja Konkursu Fotograficznego pt. „Uchwyć chwilę…, czyli uroki krainy Wrota Wielkopolski” która przebiegała pod hasłem „Architektura Wrót Wielkopolski”

Konkurs fotograficzny to kolejne przedsięwzięcie promocyjne realizowanie przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wrota Wielkopolski” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja walorów architektury ukazującej dziedzictwo kulturowe obszaru LGD.

Prace konkursowe zgłoszone w dwóch kategoriach młodzież i dorośli, oceniane były przez Jury w składzie: Justyna Muszalska, Rafał Komorowski, Marcin Jeziorny. W konkursie wzięło udział 13 osób w grupie młodzieży i 13 osób w grupie dorosłych, w sumie do konkursu zgłoszono 87 fotografii . Finał konkursu, uroczyste wręczenie nagród oraz wystawa pokonkursowa odbyły się 7 kwietnia 2013 roku w Świetlicy Profilaktyczno – Środowiskowej „Tęcza” w Bralinie gdzie od 15.04.2013r. do 30.04.2013r. w godzinach od 13.00 do 17.00 będzie można obejrzeć wszystkie fotografie. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu oraz folder promujący konkurs.

www.wrota.info.pl

Pliki do pobrania:

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama