- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Kradł zamiast ochraniać

Kępińscy policjanci ustalili i zatrzymali 20-letniego ochroniarza jednej z firm meblowych na terenie gminy Baranów. Ochroniarz, zamiast dbać o bezpieczeństwo, włamywał się do zakładu. Straty sięgają łącznie kilku tysięcy złotych

W minionych dniach do Sądu Rejonowego w Kępnie trafił akt oskarżenia przeciwko 20-letniemu kępnianinowi, który jest podejrzany o dokonanie 37 włamań na terenie powiatu kępińskiego. Młody mężczyzna pracował jako ochroniarz na terenie jednego z zakładów stolarskich na terenie gm. Baranów. W lipcu i sierpniu tego roku ochroniarz dokonał szeregu włamań na terenie zakładu. Podczas urlopu pracowników włamywał się do ich szafek. Kradł pieniądze, artykuły spożywcze, w tym nawet kawę i cukierki. Jego łupem padały także pieniądze z ogólnodostępnego automatu do kawy. Łącznie straty sięgają 7000 zł.

Policjanci zatrzymali 20-latka. Podczas przeszukań jego domu znaleźli niewielką część pieniędzy, które ukradł. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama