- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Okradła najbliższą rodzinę

Kępińscy policjanci ustalili i zatrzymali 28-letnią złodziejkę biżuterii ze złota oraz narzędzi elektromechanicznych. Łączna wartość skradzionych przedmiotów sięgnęła blisko 3500 zł. 28-latka już usłyszała zarzuty

Podczas wykonywania czynności służbowych policjanci ustalili, że na przełomie marca i kwietnia br. w miejscowościach na terenie gminy Baranów doszło do szeregu kradzieży. Zginęły m.in. złota biżuteria w postaci łańcuszka, obrączki i bransoletki oraz narzędzia elektromechaniczne. Łupem złodzieja padały także pieniądze. Łączna wartość wszystkich skradzionych przedmiotów sięgnęła blisko 3500 zł.

Policjanci ustalili, że sprawczynią tego procederu jest 28-letnia mieszkanka gminy Baranów. Jak się okazało okradała najbliższą rodzinę. Młoda kobieta, w dniu 18 kwietnia br., usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama