- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Spotkanie z kolędą

W niedzielę 24 stycznia w atmosferze jeszcze świątecznej w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego na Os. Murator w Baranowie można było wysłuchać koncertu kolęd. Koncert otworzył ks. Proboszcz Dariusz Woźniak oraz Wójt Gminy Baranów Bogumiła Lewandowska – Siwek

Kolędy wykonywał znany tenor liryczny Dariusz Pietrzykowski przy akompaniamencie naszego wybitnego muzyka Jacka Klyty. Duet zaskoczył wszystkich zebranych, zwłaszcza że Panowie zagrali ze sobą po raz pierwszy. Podczas wspaniałego spotkania z muzyką zaśpiewał i zagrał również chór Słupianie, przedstawiając mniej znane kolędy i pastorałki. Były to m.in. „Śliczna gwiazda”, „Dziecino słodka”, „Przystąpmy do szopy”, „Noc cisza w śnie”. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali razem kolędę.

Mamy nadzieję, że zaplanowane przez gminę ostatnie wydarzenia (św. Mikołaj, koncert kolęd i górali z żywą szopką przed budynkiem gminy) urozmaiciły Państwu piękny czas świąt Bożego Narodzenia.

www.baranow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama