Bralin: Będzie ładniej i łatwiej - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Będzie ładniej i łatwiej

W maju do Domu Ludowego w Taborze Małym dotarła dostawa naczyń stołowych, która zasili wyposażenie tamtejszej kuchni. Odtąd organizacja spotkań i uroczystości tam organizowanych będzie łatwiejsza, a posiłki w nowej zastawie jeszcze smaczniejsze

Na wniosek opiekunów sali w Taborze Małym o doposażenie kuchni Gmina Bralin zakupiła niezbędne naczynia. Wśród nich znalazły się m.in.: filiżanki z podstawką, zastawa stołowa obiadowa, bulionówki, pucharki do lodów, szklanki, miski, sztućce, dzbanki, termosy. Nowe wyposażenie do kuchni było potrzebne i niezbędne, gdyż w pomieszczeniach Domu Ludowego w Taborze Małym coraz częściej odbywają okolicznościowe spotkania mieszkańców, a sala wynajmowana jest na uroczystości rodzinne. Wykonawca zamówienia wyłoniony został w wyniku zapytania ofertowego, a koszt potrzebnego wyposażenia kuchni wyniósł 1856 zł.

W niedługim czasie w Domu Ludowym w Taborze Małym przeprowadzone zostaną też prace remontowe. Największa sala zostanie pomalowana, a do pomieszczeń kuchennych zakupione płytki na ścianę, co sfinansowane będzie na koszt Gminy Bralin. Mieszkańcy sołectwa zaś we własnym zakresie położą kafle i przebudują część kuchni przeznaczoną na zmywak i pomieszczenie do przechowywania naczyń.

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama