- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: III Pieszy Rajd Mikołajkowy przeszedł do historii

We wtorek, 1 grudnia 2015 roku ponad 30 osób wędrowało na trasie III Pieszego Rajdu Mikołajkowego. Jego trasa wiodła z Bralina przez Lipnik i Czermin na najwyższe wzniesienie Wielkopolski – Kobylą Górę

Relację z tego wydarzenia przedstawiła Małgorzata Domagała, opiekun rajdu, nauczyciel WF-u: Rankiem wyruszyliśmy z dziedzińca gimnazjum pod eskortą policji. Zatrzymaliśmy się na chwilę przy dębach bralińskich, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i wyruszyliśmy w dalszą drogę lasem w kierunku Czermina. Podczas wędrówki od czasu do czasu towarzyszyło nam słońce. W okolicy leśniczówki Czermin rodzice zafundowali uczestnikom krótką przerwę na ciepły drożdżowy placek. Później rozpoczęła się niezwykle urozmaicona dalsza wędrówka na szczyt Kobylej Góry. Ostatni etap wędrówki odbył się wąwozem przy „Samotni”. Kiedy wdrapaliśmy się na wzgórze, czekała na nas niespodzianka w postaci ogniska i ciepłych kiełbasek. Po posiłku był krótki odpoczynek zakończony konkursem krajoznawczym. Po konkursach kierownik rajdu zaprosił wszystkich do wspólnego zdjęcia przy Krzyżu Milenijnym. Był też czas na sesję zdjęciową z rajdowymi przyjaciółmi i czas, by znów rozkoszować się pięknymi widokami.

Trzeci Rajd Mikołajkowy przeszedł do historii, emocje opadły. Jak co roku rajd spotkał się z niezwykle ciepłym i serdecznym przyjęciem. Dziękujemy młodzieży za cudowną postawę od pierwszego do ostatniego kilometra, a rodzicom za to, że wspierają nas w promowaniu zdrowego stylu życia. Było ciekawie i wesoło, a to, co przeżyliśmy po drodze, zapadnie nam w pamięci na długo. Wszystkim, którzy przyczynili się zorganizowania rajdu – uczestnikom i zaproszonym gościom - bardzo DZIĘKUJEMY!

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama