- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Jubileusz setnych urodzin

  • www.bralin.pl
    www.bralin.pl
  • www.bralin.pl
    www.bralin.pl
19 października miała miejsce niecodzienna uroczystość. Pani Gertruda Famula, najstarsza mieszkanka gminy Bralin, obchodziła swoje 103. urodziny. Jubilatka jest drugą ze względu na sędziwy wiek osobą zameldowaną na terenie Powiatu Kępińskiego, ale najstarszą mieszkającą w powiecie

Pani Gertruda urodziła się w 1911r. w Goli. Mieszkała w Wygodzie Turkowskiej. Za mąż wyszła w 1944 r. za Augusta Krellę. Mąż Pani Gertrudy po powrocie z wojny zachorował i w krótkim czasie zmarł. W 1958 roku ponownie wyszła za mąż za Tomasza Famulę. W 1968 r. została wdową. Niestety, nie miała dzieci. Obecnie mieszka w Goli z bratem i bratową.

Jak co roku, rodzina przygotowała dla Pani Gertrudy przyjęcie z okazji jubileuszu. Dzień jubileuszu rozpoczął się mszą św., którą odprawił w intencji Jubilatki ks. proboszcz Ryszard Zieliński. Z życzeniami do grona gości przybyłych na tę uroczystość dołączyli także Senator RP Andżelika Możdżanowska, Wójt Gminy Bralin Roman Wojtysiak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Bralinie Marzena Urbańska oraz sołtys Goli Justyna Kabot. Zwracając się do Jubilatki, goście dziękowali za trudy minionych lat i życzyli zdrowia na kolejne lata. Pani Gertruda dzięki troskliwej opiece najbliższych cieszy się dobrym zdrowiem i nastrojem. Jubilatce życzymy pogody ducha na dalsze lata życia i doczekania w zdrowiu następnych jubileuszy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama