- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Karambol siedmiu aut

W środę, 23 października br. na drodze krajowej nr 8 w Bralinie doszło do kolizji drogowych. W ich wyniku droga byłą zablokowana przez kilka godzin, co powodowało znaczne utrudnienia w ruchu

23 października br. oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Bralinie. Patrol policji, który udał się na miejsce zdarzenia ustalił, że bierze w nim udział siedem pojazdów – trzy auta dostawcze i cztery osobówki. Pięć osób rannych zostało zabranych do szpitala, z czego dwie pozostały na obserwacji lekarskiej. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

Jak ustalono, podróżujący w kierunku Wrocławia mieszkaniec gm. Ostrów Wielkopolski zatrzymał się sygnalizując zamiar skrętu w lewo, w jedną z posesji. Za nim zatrzymały się kolejne dwa auta – ford, którym kierowała 56-latka na stałe mieszkająca w Niemczech oraz volvo, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec gm. Perzów. Za nimi nadjeżdżał dostawczy fiat. 21-latek kierujący fiatem zdał sobie sprawę, że nie zdoła wyhamować i odbił w lewo, uderzając w lewy tył volvo, a następnie wpadając na przeciwległy pas ruchu, na którym znajdowała się akurat skoda. Skodą kierował 32-latek ze Skokowa. Zderzenie to skończyło się w rowie. Tymczasem w kierunku Wrocławia jechała już 49-latka z Wrocławia podróżująca mini cooperem. Widząc sytuację na drodze zaczęła ona hamować, uderzyła w prawy tył volvo i odbiła w kierunku prawego pobocza. Na tym jednak nie koniec, bo w za nią jechał także 32-latek z gm. Sadlinki kierujący renault, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył volvo, a następnie w forda i mercedesa.

Takiej kolizji drogowej w kępińskim KPP nie było od wielu lat. Droga krajowa nr 8 była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu stale pracowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Około godziny 14.30 oficer dyżurny KPP Kępno otrzymał informacje o stanie zdrowia ostatniej z ofiar i dopiero wówczas możliwe było odblokowanie drogi.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama