- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Kopał w samochód, zostanie ukarany

22-latek z gm. Bralin jest podejrzany o uszkodzenie mienia. Mężczyzna kopał w samochód powodując liczne wgniecenia i zarysowania. Sprawę wyjaśnia teraz policja

16 kwietnia br. w godzinach popołudniowych patrol policji zatrzymał 22-latka z gm. Bralin, który dokonał umyślnego uszkodzenia samochodu marki Peugeot. Poszło o sprawy zadawnione rodzinne. Sprawca jechał wraz z siostrą, gdy na drodze publicznej dostrzegł swoją ofiarę, 70-latka z gm. Bralin. Ten akurat kierował samochodem, najprawdopodobniej wracając do domu. Następnie jechał za nim aż pod miejsce zamieszkania. Gdy tylko 70-latek zatrzymał się, młody mieszkaniec gminy Bralin wybiegł z auta i zaczął niszczyć samochód, którym poruszał się pokrzywdzony. Kopał w drzwi samochodu, tylną klapę bagażnika i błotniki. Straty zostały wstępnie oszacowane na 1500 zł.

Po przewiezieniu do komendy Policji i zbadaniu na stan trzeźwości, okazało się, ze 22-latek jest nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama