- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Okradli kobietę sprzedając węgiel

24 czerwca br. w Bralinie oszukano starszą kobietę. Złodzieje ukradli jej 8000 zł. Do domu weszli pod pozorem sprzedaży węgla.

24 czerwca br. w godzinach popołudniowych oficer dyżurny został powiadomiony o kolejnej kradzieży, która dotyczy seniora. Funkcjonariusze, którzy dojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że nieznani sprawcy handlujący węglem namówili 86-latkę do zakupu dwóch ton węgla. Następnie wykorzystując nieuwagę kobiety weszli do wnętrza domu i ukradli pieniądze w kwocie 8000 zł.

Przypominamy! Oszustwa dokonywane na osobach starszych, samotnych s coraz popularniejsze w naszym regionie. Uważajmy na wszelkich obwoźnych sprzedawców oferujących atrakcyjne zakupy. Nie wpuszczajmy nikogo do domu, a przede wszystkim - nie trzymajmy w domu dużych sum pieniędzy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama