- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Powstaje mapa zagrożeń bezpieczeństwa

12 lutego br. w sali kina „Niesob” w Bralinie odbyły się konsultacje społeczne dotyczące prac nad mapą zagrożeń bezpieczeństwa na terenie gminy Bralin

Spotkanie zorganizowane było przez Komendę Powiatową Policji w Kępnie oraz Urząd Gminy Bralin, a uczestniczyli w nich sołtysi, przedstawicieli organizacji pozarządowych, proboszczowie, wójt gminy Bralin, przewodniczący Rady Gminy Bralin i przewodniczący Komisji Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego.

Podobne spotkania odbywają się w całej Polsce, a ich celem jest zebranie opinii i uwag dotyczących wytypowania zagrożeń występujących na terenie gminy. Po przeprowadzonych konsultacjach społecznych opracowana zostanie lokalna mapa zagrożeń bezpieczeństwa. Zaznaczone na niej zostaną miejsca, które wymagają szczególnej kontroli, miejsca, gdzie dochodzi do największej ilości przestępstw.

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama