Bralin: Rolkowy zawrót głowy - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Rolkowy zawrót głowy

Mimo że dzień był świąteczny - Boże Ciało, Dzień Matki, to miłośnicy małych kółek nie zawiedli. O godz. 16.00 licznie stawili się na Rolkowy zawrót głowy, czyli na paradę na rolkach, deskorolkach, łyżworolkach, wrotkach. To impreza, która rozpoczęła cykl wydarzeń sportowych w gminie Bralin w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich

Na placu przed świetlicą "Tęcza" w Bralinie w czwartkowe popołudnie zaroiło się od rolkowców. Organizatorzy naliczyli w sumie 67 osób, które wzięły aktywny udział w zabawie. Oprócz rolek, łyżworolek, deskorolek czy wrotek pojawiły się również hulajnogi i rowerki biegowe.

Cieszy bardzo fakt, że do rolkowej zabawy włączyły się całe rodziny. Rolki na nogi założyli przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorośli. Aby wpoić dzieciom aktywny styl życia, nie ma lepszego sposobu niż aktywni sportowo rodzice! Brawo dla odważnych!

Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem, a jej uczestnicy bawili się świetnie.

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama