- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralińscy kolarze na przełajach

  • zdjęcie: www.bralin.pl
    zdjęcie: www.bralin.pl
Kolarze z bralińskiego Teamu Sokół Bralin Vidioni w niedzielę, 18 listopada, wzięli udział w Ogólnopolskim Wyścigu w Kolarstwie Przełajowym w Koziegłowach (woj. śląskie). Impreza, która ściągnęła ponad 250 zawodników z całego kraju, stanowiła kolejną – VI Serię Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym

Organizatorem zawodów pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy był MGLKS Błękitni Koziegłowy. To tutaj właśnie w styczniu 2013 odbędą się Mistrzostwa Polski w przełajach. Zawodnicy mogli zatem już teraz zobaczyć i przejechać trasę mistrzostw. Ta nie należała do łatwych i wymagała nie lada umiejętności technicznych.

Sukcesem wyścig zakończyli Maja Drelak i Dariusz Drelak i oboje stanęli na pudle. Maja rywalizowała z mocną grupą i ostatecznie w kategorii młodziczka była trzecia, po swoich rywalkach: Patrycji Świerczyńskiej z Tomaszowa Mazowieckiego i Klaudii Bielawskiej z Koźminka. Zaś Dariusz Drelak w kategorii masters w swojej grupie wiekowej M30-39 był drugi. Na samym finiszu pokonał go zawodnik z Lubania. Jako trzeci w tej kategorii na metę wjechał Piotr Szpakowski z Kępna. To zawodnik Haro Team, który prawdopodobnie w przyszłym roku kalendarzowym będzie reprezentował MTB Team Sokół Bralin Vidioni. Mniej szczęścia tym razem mieli natomiast juniorzy: Remigiusz Maryniak i Mateusz Głowik oraz junior młodszy Tomasz Jarczak.

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama