- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Budowa gazociągu już na terenie Gminy Trzcinica

27 lipca 2016 roku Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik spotkał się z pracownikami wykonującymi prace ziemne i montażowe gazociągu, które są już mocno zaawansowane. Wykonawcą przedsięwzięcia jest firma Energy System z Torunia, a inwestorem Wielkopolska Spółka Gazownictwa

W bieżącym roku wykonany zostanie odcinek zasilający gazociągu z podłączeniem dużego odbiorcy, firmy „Janmar”, a także wyprowadzeniem do zasilenia miejscowości Laski i Trzcinica. Natomiast w 2017 roku rozpocznie się budowa odcinków zasilających poszczególne gospodarstwa domowe i inne obiekty w dwóch pierwszych miejscowościach Laski i Trzcinica. Działania służące zaopatrzeniu w gaz mieszkańców Gminy Trzcinica rozpoczęły się we wrześniu 2007 roku, gdy nawiązano kontakt z Wielkopolskim Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Oddziałem Zakładu Gazowniczego Kalisz – Dział Rozwoju i Inwestycji. Rozpoczęły się wtedy prace koncepcyjne, analizy i szacowanie kosztów. W kolejnych latach została opracowana dokumentacja projektowa i uzyskano pozwolenia na budowę oraz przeprowadzono odpowiednie przetargi. W bieżącym roku przystąpiono do prac budowlanych podzielonych na dwa roczne etapy. Jak dodaje Wójt Gminy Grzegorz Hadzik: Inwestycja gazowa z perspektywy czasu da możliwość dalszego rozwoju Gminy Trzcinica, w tym gospodarczego, jest też alternatywnym źródłem energii. Chciałbym podziękować Wielkopolskiej Spółce Gazownictwa za przygotowanie procesu inwestycyjnego i rozpoczęcie wykonania tego bardzo ważnego zadania.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama