- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Czarni nokautują w Perzowie

Drużyna MUKS Czarni Kępno okazała się najlepsza w XV Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o puchar Starosty Powiatu Kępińskiego, rozegranym 8 grudnia w sali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie

Tradycyjnie, w okolicach 6 grudnia, Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kępnie organizują Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. W tegorocznej, jubileuszowej edycji, udział wzięły trzy zespoły: MUKS Czarni Kępno, TKKF Przemysław Kępno oraz gospodarze – Volleyball Team Perzów. Rywalizowano systemem „każdy z każdym”, a mecze toczyły się do dwóch wygranych setów. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań czuwał sędzia Zdzisław Górecki. W pierwszym meczu Czarni pokonali 2:0 TKKF. W kolejnym spotkaniu Volleyball Team Perzów podejmował Czarnych. Pierwszy set tego meczu był niezwykle wyrównany. Walka punkt za punkt, długie wymiany i widowiskowe ataki – nie brakowało niczego. W końcówce zadecydowało doświadczenie i spokój Czarnych, którzy ostatecznie wygrali tą partię. W drugim secie różnica klas była już bardziej widoczna – Czarni wygrali kolejne spotkanie bez straty seta. W ostatnim meczu Perzów podejmował TKKF. Tu również nie brakowało emocji, gdyż walka toczyła się o drugie miejsce w turnieju. Ostatecznie, również 2:0 wygrali gospodarze z Perzowa i to oni zajęli miejsce na środkowym stopniu podium. Pozostała jeszcze kwestia wyboru najlepszego zawodnika meczu – został nim Marcin Wojtasik, kapitan Czarnych. Pamiątkowe nagrody – puchary i dyplomy wręczyli: Adam Kłodnicki, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kępnie, Zdzisław Górecki – sędzia główny turnieju oraz Marcin Kowalski z Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie.

MK
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama