- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2015 coraz bliżej!

Kasia Wilk, Mesajah, Czadomen i Kate Ryan to główne gwiazdy tegorocznych Dni Ziemi Ostrzeszowskiej, które odbędą się 26,27,28 czerwca 2015r.

Będzie również rock progresywny w ramach II Festiwalu Baszta ProgFest, na którym zagra m.in. Besides i Osada Vida. Każdy znajdzie coś dla siebie, będzie trochę reagge, disco polo, rocka, popu zagra nasz Miejska Orkiestra Dęta, nasze Joye, miniJoy, Joy i Chór Joyful Gospel z Marszal Project i wiele innych. Poza muzyką będą inne atrakcje, m.in. w sobotę 27 czerwca odbędą się Wielkopolskie Eliminacje STRONG MAN 2015, gdzie zobaczymy prawdziwych siłaczy, a publiczność będzie mogła wziąć udział w konkurencjach siłowych. Tegorocznym Dniom Ziemi Ostrzeszowskiej towarzyszyć będzie X Jubileuszowy Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi, a więc będzie również coś dla podniebienia. Już dziś serdecznie zapraszamy w ostatni weekend czerwca do Ostrzeszowa na wspólne świętowanie!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama