- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Doceniono kępińskie przedsiębiorstwa

  • źródło: http://www.kepno.com.pl/
    źródło: http://www.kepno.com.pl/
12 lutego br., odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2011”. Podczas okolicznościowej gali w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza wręczono dyplomy i statuetki.

W trakcie uroczystości zostały wręczone laury blisko stu najlepszym przedsiębiorstwom, urzędom i instytucjom z Wielkopolski. Również w tym roku powiat kępiński znalazł się w gronie najlepszych. Najwyższe wyróżnienie z terenu naszego powiatu otrzymała firma Polserwis Wojciecha Libnera z Kępna otrzymując nagrodę „HIT Rubinowy z Gwiazdą”. „Kryształowy HIT” przypadł firmie Meble Laski za produkcję nowoczesnego segmentu meblowego.

Po raz pierwszy w gronie wyróżnionych firm znalazły się: Przedsiębiorstwo Okuć Meblowych i Konstrukcji Lekkich Alojzy Nowak z Olszowej za produkcję wysokiej jakości okuć meblowych oraz Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki za produkcję maszyn do pielęgnacji lodowisk Rolba „ICE”. Tytułem „HIT Promocji Regionu 2011” zostało natomiast wyróżnione Starostwo Powiatowe w Kępnie za promocję firm w regionie kaliskim.

Celem Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT” jest wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w regionie. Plebiscyt organizowany jest od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. Organizatorem wszystkich dotychczasowych edycji konkursu jest Agencja Promocyjna Punkt S.

Nagrody to nominacje do tytułu HIT oraz tytuły HIT - także Kryształowe i Rubinowe. Ich symbolami są akty nominacji i akty nadania tytułów HIT oraz medale i statuetki. Laureaci otrzymują prawo do wykorzystywania tych symboli w obiegu gospodarczym oraz prawo do promocyjnego wykorzystywania zastrzeżonego znaku graficznego HIT.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama