- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Duże sukcesy małej szkoły

Do Szkoły Podstawowej w Grębaninie uczęszcza zaledwie 75 dzieci. Mała liczebność poszczególnych roczników nie sprzyja odnoszeniu sukcesów zespołowych. Natomiast w niewielkiej grupie klasowej łatwiej znaleźć indywidualne talenty

Zadanie nauczycieli oraz rodziców polega na tym, aby te uzdolnione dzieci właściwie ukierunkować i pomóc im odnieść sukces. W szkole w Grębaninie każde dziecko przynajmniej dwa razy w roku ma możliwość zaprezentować swoje uzdolnienia biorąc udział w imprezach środowiskowych, konkursach i zawodach sportowych.

W styczniu 2013 r. bardzo dobrze spisały się podopieczne Wiesławy Mamczak, które zajęły wysokie lokaty w Gminnym Konkursie Kolęd. Julka Ruszkowska zajęła III miejsce w kategorii klas I-III, a Wiktoria Rabiega okazała się najlepsza w kategorii klas IV-VI.

Wiktoria reprezentowała Gminę Baranów w I Międzygminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 9 stycznia w Bralinie. Nasza wokalistka w swojej kategorii wiekowej zajęła III miejsce.

Nie są to pierwsze sukcesy podopiecznych p. Mamczak. 28 października 2012 r. Wiktoria Rabiega i Laura Sikora reprezentowały naszą gminę w XIV Powiatowym Przeglądzie Piosenki. Laura Sikora zajęła wtedy II miejsce w kategorii klas I-III.

7 stycznia 2013 r .w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Kępnie odbyły się eliminacje powiatowe konkursu plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”. Prace dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grębaninie: Dawida Żurawia z oddziału przedszkolnego oraz Oliwii Dziergwy z kl. VI zostały najwyżej ocenione w swoich kategoriach. Mamy nadzieję, że osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Grębaninie na początku 2013 r. są zapowiedzią kolejnych sukcesów uczniów tej małej szkoły.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama