- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dwa dni zabawy w Baranowie

Mimo niesprzyjającej aury pierwszy, czerwcowy weekend mieszkańcy gminy Baranów mogą zaliczyć do udanych. 2 i 3 czerwca br., na baranowskim Rynku odbyły się Dni Baranowa

Choć pogoda nie była życzliwa, organizatorom imprezy udało się zrealizować wszystkie zaplanowane punkty programu. W sobotę odbyła się biesiada z grupą Duet Karo oraz zabawa pod gołym niebem. Natomiast w niedzielne popołudnie na scenie zaprezentowali się uczniowie ze szkół i przedszkoli leżących na terenie gminy. Mieszkańcy mogli podziewać lokalnych tancerzy, piosenkarzy i recytatorów. Na scenie zagościł też chór „Słupianie”, który zaprezentował m.in. zapomniany hymn Baranowa. Nie zabrakło loterii fantowej, w tym roku organizatorzy przygotowali 1000 losów i blisko 300 nagród ufundowanych przez sponsorów. Dochód z loterii przeznaczony zostanie na wypoczynek letni dzieci i młodzieży.

Na zakończenie święta gminy na scenie zagościł zespół An Dreo i Karina prezentujący piosenki Al. Bano i Rominy Power. Pomimo ulewnego deszczu odbyła się także zabawa taneczna, która trwała do 3 nad ranem.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama