- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Działania "Trzeźwość"

W poniedziałek i wtorek kępińscy policjanci przeprowadzili zmasowane kontrole samochodów, przemierzających drogi powiatu kępińskiego. W działaniach "Trzeźwość", udział brało kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących oraz ujawniali i represjonowali popełniane przez nich wykroczenia. W wyniku akcji zatrzymano 3 nietrzeźwych kierowców.

W ciągu dwóch dni kępińscy funkcjonariusze, na drogach powiatu kępińskiego skontrolowali łącznie 162 pojazdy. Wylegitymowali ponad 100 osób. W trakcie działań nałożyli także kilkanaście mandatów karnych oraz zatrzymali kilka dowodów rejestracyjnych.

Działania "Trzeźwość", ukierunkowane były jednak, przede wszystkim na eliminowanie z ruchu drogowego osób, znajdujących się pod wpływem alkoholu, troje z nich "wpadło" w trakcie kontroli drogowych.

Pierwszego nietrzeźwego kierowcę kilka, minut po godzinie 11:00, 19 grudnia br., zatrzymali policjanci patrolówki w miejscowości Osiny. 28-letni mieszkaniec gm. Kępno, kierował rowerem. Wynik przeprowadzonego badania na zawartość alkoholu w organiźmie, wskazał u mężczyzny ponad 2,33 promila.

Również 19 grudnia br., o godzinie 19:40, w miejscowości Kępno, na ul. Obrońców Pokoju 59-letni mieszkaniec gm. Kępno kierował rowerem, mając w organiźmie ponad 2,45 promila alkoholu.

Trzeci nietrzeźwy kierowca został zatrzymany przez dzielnicowych, 20 grudnia br., o godzinie 16:45, w Mnichowicach. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 56-letni mieszkaniec gm. Bralin znajdował się pod wpływem alkoholu, pomimo to zdecydował się kierować samochodem osobowym. W jego organiźmie stwierdzono ponad 1 promil alkoholu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama