- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dzień Dziecka z Policją

28 maja br. na Osiedlu Murator odbywał się festyn z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w nim zaproszono także kępińską Policję.

Podczas festynu dzieci mogły pobawić się z maskotką Wielkopolskiej Policji – Sierżantem Pyrkiem. Dla dzieci przygotowano także konkurs profilaktyczny. Dotyczył on: numerów alarmowych i zasad informowania o zdarzeniach drogowych i losowych poprzez numery alarmowe, bezpieczeństwa dzieci w domu i w szkole, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przepisów ruchu drogowego dotyczącego obowiązkowego wyposażenia roweru, przepisów ruchu rogowego dotyczących pieszych i rowerzystów, bezpieczeństwa nad wodą.
Każda prawidłowa odpowiedź była nagradzana upominkami i słodyczami. Ponadto dzieci zostały zapoznane z zasadami pracy policjantów oraz obowiązującym umundurowaniem – służbowym i ćwiczebnym. Na koniec dzieci biorące udział w festynie zostały obdarowane odblaskami przygotowanymi przez wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w tramach akcji „Światełko na drogę” realizowanej we współpracy z KPP Kępno.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama