- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ferie zimowe w GOK w Perzowie

Tradycyjnie, podczas ferii zimowych w gminie Perzów, najważniejsze wydarzenia dzieją się w Gminnym Ośrodku Kultury. W tym roku GOK przygotował bogatą i atrakcyjną ofertę zajęć, warsztatów i wyjazdów na cały okres ferii.

Jednostka organizować będzie m.in. zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne i turnieje sportowe. Młodsze dzieci czeka wyjazd do Bajkolandu, starsze – na basen i ściankę wspinaczkową. Tegoroczna oferta zajęć na ferie zimowe jest szczególna, ponieważ została opracowana wspólnie z samymi zainteresowanymi, czyli uczniami szkół terenu naszej gminy – podkreśla dyrektor GOK Grzegorz Zapolny – przed feriami przeprowadziliśmy w szkołach ankiety, w których zaproponowaliśmy rozmaite atrakcje i pozwoliliśmy dzieciom wybrać te, które interesują je najbardziej. Dodaliśmy do tego naszą stałą ofertę i w ten sposób mamy niezwykle bogaty program na ferie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
W czasie ferii zimowych zajęcia będą odbywały się każdego dnia. Tradycyjnie, w ostatni weekend ferii odbędą się także Otwarte Mistrzostwa Gminy Perzów w Tenisie Stołowym. Większość zajęć jest bezpłatna, dzieci i młodzież zapłacą jedynie za bilety wstępu do Bajkolandu, na basen i na ściankę wspinaczkowa. GOK pokrywa resztę kosztów. Na zakończenie ferii odbędzie się wspólne grillowanie. Szczegółowy plan zajęć i warsztatów zamieszczony jest na stronie www.gok.perzow.pl.Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama