- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Festyn dla Tomka

31 maja br. w Szkole Podstawowej w Krążkowach odbył się Festyn Rodzinny dla Tomka, którego marzeniem jest poruszanie się o kulach. Chłopiec choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Tomek został zakwalifikowany do operacji, która zostanie przeprowadzona w USA, po zabiegu spełni się jego marzenie.

Ludzie poruszeni historią dziecka tłumnie przybyli na boisko szkolne, gdzie czekały na nich liczne atrakcje. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krążkowach rozpoczęli festyn występami z okazji Dnia Matki i Ojca. Następnie zagrał zespół ZIPA, którego występ był przeplatany licytacją ofiarowanych przedmiotów. Największym powodzeniem cieszyły się obrazy kępińskich malarzy. Podczas festynu na uczniów, rodziców i przybyłych mieszkańców czekały m.in. stoiska, na których można było skosztować „grochówki sołtysa” czy też sporządzanych na miejscu potraw z grilla. Chętni korzystali z przejażdżki quadem i wzięli udział w loterii, na najmłodszych czekały kucyk i dmuchany zamek. Na koniec wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych z zespołem „LIVE”.
W pomoc dla Tomka włączyło się także Przedszkole Samorządowe nr 5 w Kępnie i MUKS Marcinki Kępno. Klub dodatkowo przekazał na licytację koszulkę klubową Kamila Drygasa z autografem, a dla Tomka strój piłkarki.
Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów, dyrektora szkoły, nauczycieli i ofiarności sponsorów udało się zebrać kwotę w wysokości 18 500 zł, która w całości zostanie przekazana na operację Tomka. Cieszę się, że ta akcja charytatywna pokazała, jak nasza społeczność potrafi się zjednać, zmobilizować dla tak szczytnego celu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama