Festyn Rodzinny w Wodzicznej - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Festyn Rodzinny w Wodzicznej

W niedzielne popołudnie 3 lipca 2016 roku w Wodzicznej odbył się kolejny festyn rodzinny ph. "Powitanie wakacji".

Otwarcia imprezy dokonał Prezes OSP dh Tomasz Kulak. Poseł Bożena Henczyca zachęciła do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania był turkusowy rower miejski. Wójt Gminy Grzegorz Hadzik życzył dobrej zabawy i zachęcał do skorzystania z oferty przygotowanej przez Radę Sołecką i Zarząd OSP w Wodzicznej; złożył także podziękowania na ręce organizatorów. Część artystyczną rozpoczął Zespół "Laskowianie", wykonujący utwory w dwóch blokach. Następnie swoje umiejętności prezentowali najmłodsi mieszkańcy. Każdy z uczestników otrzymał z rąk Wójta Grzegorza Hadzika i Sekretarz Renaty Ciemny pluszową maskotkę lub słodycze. Rozstrzygnięto także konkurs na hasło promujące Wodziczną. Rower otrzymał Wiktor Kasperkiewicz. Organizatorzy przygotowali wiele rozrywek dla najmłodszych, takich jak dmuchany zamek czy basen z piłkami i stoiska z małą gastronomią. Tradycyjnie można było pojeździć na kucykach, które udostępnił Krzysztof Waloszczyk. Wieczorem rozpoczęła się zabawa, podczas której grał zespół STARTER.
Sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych dostarczył Dominik Banaś poprzez zrzut słodyczy z motolotni. Wiele się działo, a niedzielne popołudnie w Wodzicznej można uznać za udane. Jak uzupełnia Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Cieszę się, że kolejna impreza zorganizowana w oparciu o wyodrębnione w budżecie Gminy Trzcinica środki funduszu sołeckiego przyjęła się i daje dużo radości i zadowolenia mieszkańcom. Dziękuję Radzie Sołeckiej i OSP w Wodzicznej za duże zaangażowanie i zorganizowanie tego festynu. Na pewno te działania zasługują na wsparcie w kolejnych latach.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama