Funkcjonariusz żegnał się ze służbą - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Funkcjonariusz żegnał się ze służbą

Po 25 latach służby na emeryturę przechodzi mł. asp. Aleksander Chudy - policjant Wydziału Prewencji KPP w Kępnie, najlepiej znany mieszkańcom gminy Baranów.

04 lipca br. w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie odbyło się spotkanie pożegnalne mł. asp. Aleksandra Chudego - dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji KPP w Kępnie, związanego z gminą Baranów. W służbie a. Chudy pozostawał przez 25 lat, od 18 sierpnia 1991 roku.
Podczas spotkania Komendant, mł. asp. Waldemar Tyrański podziękował. Aleksandrowi Chudemu za lata służby w kępińskiej komendzie, za aktywną służbę na rzecz społeczności w gminie Baranów i nie tylko, a także za przyjaźń i budowanie dobrej atmosfery we współpracy z innymi funkcjonariuszami. W odprawie pożegnalnej udział wziął także naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Kępnie, nadkom. Mirosław Wiśniewski, który życzył przyszłemu emerytowi samych wspaniałych chwil i aktywnej realizacji zainteresowań oraz pasji, w czasie wolnym od zawodowych obowiązków.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama