- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Gmina Baranów wśród laureatów

Jury konkursu Odpowiedzialna Gmina 2012 wyróżniło 10 gmin, które w sposób najpełniejszy i najbardziej efektywny zrealizowały działania profilaktyczne. Posiedzenie Komisji Konkursowej odbyło się 6 grudnia

Komisja Konkursowa dokonała wyboru dziesięciu równorzędnych laureatów konkursu ODPOWIEDZIALNA GMINA 2012, którzy uhonorowani zostaną tytułem ODPOWIEDZIALNEJ GMINY 2012 oraz statuetką i dyplomem podczas uroczystości zorganizowanej w styczniu 2013 roku w Warszawie.

Alfabetyczna lista laureatów:

Baranów, woj. wielkopolskie;
Chorzów, woj. śląskie;
Częstochowa, woj. śląskie;
Nowa Wieś Wielka, woj. kujawsko-pomorskie;
Odolanów, woj. wielkopolskie;
Praszka, woj. opolskie;
Skawina, woj. małopolskie;
Wieliczki, woj. warmińsko-mazurskie;
Wieluń, woj. łódzkie;
Żmigród, woj. dolnośląskie;

Wybór laureatów odbył się w oparciu o regulamin kampanii „Pozory mylą, dowód nie”, zamieszczony na stronie internetowej programu: www.pozorymyla.pl w zakładce Konkurs, wyszczególniający kryteria oceny działań zrealizowanych przez uczestników. Oprócz zakresu i stopnia realizacji założeń kampanii przez uczestników, określonych w Przewodniku po kampanii, oceniano stopień ich efektywności. Brano pod uwagę również zakres i stopień kreatywności i efektywności podjętych działań dodatkowych, stanowiących wkład własny uczestników w kampanię. Weryfikacji powyższych posłużyły raporty z realizacji programu, nadesłane przez uczestników do 20.11.2012r.

Warto działać, poświęcać czas, prowadzić edukację i pomagać każdemu potrzebującemu. Tak ważne jest, aby osoby nieletnie nie miały dostępu do alkoholu, a to zależy tylko i wyłącznie od osób dorosłych czyli od nas samych. To wyłącznie dorośli sprzedają lub przekazują nieletnim alkohol. Dlatego tak ważna jest edukacja i zapobieganie złym sytuacjom. Dziękuję szczególnie organizatorom Kampanii tj. Marketing & Communications z Warszawy. Składam także wyrazy wielkiego podziękowania wszystkim, którzy działali, pomagali realizować Kampanię ,, Pozory mylą, dowód nie" i zapracowali na ten wspólny sukces naszej Gminy.
Marek Potarzycki
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama