- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Gminny Konkurs Recytatorski pt. ,,Przyroda w poezji” w Trzcinicy

W dniu 14 kwietnia br. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pt. ,,Przyroda w poezji”. Kierownik przedszkola w Trzcinicy Aneta Jędryca przywitała małych artystów, komisję, zaproszonych gości oraz zebranych przedszkolaków.

W konkursie wzięło udział 18 dzieci w wieku przedszkolnym z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy i w Laskach w dwóch grupach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki. Uczestnicy konkursu zaprezentowali się przed komisją oraz publicznościom, którą stanowiły dzieci z Przedszkola w Trzcinicy recytując wiersze o tematyce przyrodniczej. Za swoje wystąpienie mogli oni zdobyć maksymalnie 45 punktów. Oceniany był ogólny wyraz artystyczny, dobór repertuaru oraz znajomość tekstu. Zgromadzona w sali publiczność, którą stanowiły dzieci z Przedszkola w Trzcinicy, nagradzała oklaskami recytacje.

W składzie komisji oceniającej zasiedli: zastępca dyrektora ZS w Trzcinicy Ewa Hetmańczyk, nauczyciel przedszkola z ZS w Laskach Wiesława Maciej oraz pracownik UG w Trzcinicy Dominika Oleś.
Po niełatwej naradzie, komisja wyłoniła zwycięzców:
I miejsce zajęli Zuzanna Cieślak, Martyna Laske, Jan Parzonka.
II miejsce zajęli Nikola Żłobińska, Bianka Bielińska, Alicja Pietrzak.
III miejsce zajęli Maja Sołtysiak, Zosia Zimoch, Zosia Grycman.
Ponadto wyróżnieni zostali: Karolina Usiak, Hanna Woźnica, Paulina Wróbel.


Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik wręczył zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody książkowe. Przekazał podziękowania za zorganizowanie konkursu na ręce Kierownik Przedszkola w Trzcinicy Anety Jędrycy. Dzieci zostały przygotowane do konkursu z dużą pomocą rodziców przez nauczycielki: Honoratę Biedę, Ewę Friedrich i Wiesławę Maciej z Przedszkola w Laskach oraz Anetę Jędrycę, Marię Powroźnik, Patrycję Balcerzak i Marię Wąsalę z Przedszkola w Trzcinicy
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama