- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Historyczne zdjęcie

Chcesz mieć wspólne zdjęcie z piłkarzami KKS POLONIA KĘPNO i z całą społecznością kibicowską? Chcesz na zawsze stać się częścią historii tego klubu? KKS zaprasza na wyjątkową sesję zdjęciową!

Takiej sesji zdjęciowej jeszcze nie było! Po najbliższym meczu z GKS-em Jaraczewo (30 października, godzina 11:00) wszyscy sympatycy "biało-niebieskich" będą mogli wziąć udział w specjalnej sesji z zawodnikami, trenerami oraz działaczami KKS Polonia Kępno.

W sesji zorganizowanej na nasypie obok Amfiteartu mogą uczestniczyć wszyscy kibice, którzy tym samym wyrażą zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku. Nie zapomnijcie o emblematach klubowych. Zdjęcie będzie niezwykłą pamiątką w historii naszego klubu.

Po zakończeniu meczu z Jaraczewem prosimy wszystkich o pozostanie na stadionie, chwilę później, kiedy dołączą do nas zawodnicy i trenerzy. Zgromadzimy się na nasypie koło Amfiteatru i utrwalimy jeden moment w historii naszego klubu. Na tym zdjęciu nie może zabraknąć żadnego z naszych kibiców. Jesteśmy jedną rodzina, jednym klubem, jedną społecznością i uwiecznimy to na jednym zdjęciu!

Zapraszamy także wszystkie osoby, które nie będą mogły przyjść na mecz, a chcą wziąć udział w sesji. Po zakończeniu meczu (ok. godz. 12:50).

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama