- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Ford wpadł do rowu

13.06. na drodze krajowej nr 11, między Kępnem a Słupią doszło do kolizji drogowej. Przeciwko sprawcy kolizji - kierowcy samochodu ciężarowego - zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego

13 czerwca br. około 11. 30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 11 między Kępnem a Słupią. Patrol policji, który udał się na miejsce ustalił, że 34-letni mieszkaniec Pleszewa, kierujący ciężarowym mercedesem z naczepą usiłował wyprzedzić jadącego prawidłowo rowerzystę. Kierowca zdecydował się na wyprzedzanie rowerzysty, mimo iż z przeciwnego kierunku jechał osobowy ford. Kierowca forda, 30-latek z gm. Łęka Opatowska może mówić o bardzo dużym szczęściu. Ciężarówka zahaczyła o lewe tylne koło forda, w efekcie czego jego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Przeciwko pleszewianinowi zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie. Mundurowi zatrzymali mu także prawo jazdy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama