Kępno: Wizyta policjantów w przedszkolu - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Wizyta policjantów w przedszkolu

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 5.Przedszkolaki tej placówki od wielu długich miesięcy oczekiwały przybycia wyjątkowego gościa - Sierżanta Pyrka.Były zabawy, piosenki i czytanie książek.

W minionym tygodniu Sierżant Pyrek oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie odwiedzili Przedszkole Samorządowe nr 5. Tam, wspólnie rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji.
Dzieciom przypominano o tym, jak bezpiecznie spędzać czas wolny - nad woda, na placu zabaw czy na spacerze. Przypominano też o tym, jak poruszać się po drodze publicznej - przechodzić przez jezdnię, spacerować chodnikiem czy jeździć z rodzicami na rowerze. Przedszkolaki - i te starsze i te młodsze wykazały się doskonałą wiedzą na temat zagrożeń w ruchu drogowym i znajomości przepisów. Spotkanie nie obyło się także bez wspólnego czytania. Opowieści dotyczyły oczywiście bezpieczeństwa - podczas zabawy i spacerów po drodze publicznej. Potem wspólnie dyskutowano o tym, jak unikać niebezpieczeństw. Na zakończenie dzieci zaprezentowały prawdziwą część artystyczną we własnej improwizacji - wszyscy chętni prezentowali wiersze i piosenki.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama