- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Lech - Legia - wysokie napięcie

Po raz kolejny Fanclub Lecha Poznań w Kępnie zorganizował bezpłatne wejściówki mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Rzetni na mecz Lecha z Legią, który odbył się w Poznaniu, 27 października 2013 r.

Oba kluby - jak wiemy - nie darzą się sympatią. Więc wyjazd był pod „wysokim napięciem”. Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa był szczególny. Mieszkańcy z Rzetni wraz z opiekunami Pawłem Gatnerem i Zdzisławem Pankiem na Bułgarskiej byli już po raz trzeci. Wyjechaliśmy w samo południe, by dotrzeć do Poznania na czas. Dzięki dyrektorowi DPS-u - Małgorzacie Wiśniewskiej - jak zwykle obsługa zabezpieczyła wyjeżdżających w obfity i smaczny prowiant. Klimat tego widowiska dało się odczuć już na długo przed jego rozpoczęciem. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej wtopili się w klimat tego widowiska. Specjalnym wejściem dla niepełnosprawnych wszyscy udali się na swoje miejsca. Wrażenia z tego meczu - jak mówili - pozostaną im w pamięci na długo. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Wynik 1:1 nie satysfakcjonuje kibiców Lecha, ale taki jest sport. 27 października 2013 r. był remis, może następnym razem wygra Kolejorz.
Zbyszek Wełdziński
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama