- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Przedszkolak wie jak zdrowo odżywiać się

W czwartek 22.11.2012 r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Słupi p. Kępnem odbyło się spotkanie w ramach projektu "Bądźmy zdrowi - wiemy więc działamy"

Spotkanie rozpoczęło się teatrzykiem, w którym główne role: ,,Wesoła Witaminka" i ,,Doktor Zdrówko" należały do wychowawczyń grup. Po obejrzeniu teatrzyku i zapoznaniu się z zasadami zdrowego odżywiania były zabawy ruchowe promujące zdrowy styl życia.

Następnie dzieci częstowały się owocową sałatką, którą wcześniej samodzielnie wykonały. Podsumowaniem spotkania było ułożenie przez dzieci całodziennego jadłospisu, w którym wykorzystano zdrowe produkty. W zajęciach oprócz przedstawiciela Sanepid-u Pani Ewy Marszałek uczestniczyła pani dyrektor Grażyna Gruszka i rodzice, którzy otrzymali "dobre rady - jak zdrowo żywić dzieci". Na koniec dzieci otrzymały piękne nagrody ufundowane w ramach projektu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama