- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Reklama

"Jeśli nie ma Cię w Internecie to znaczy, że nie istniejesz"

Manuel Castells


Zachęcamy Państwa do reklamy na portalu Kepnianie.pl. Internet to medium, które w chwili obecnej najszybciej się rozwija i cały czas powiększa zasięg oddziaływania, a nasz portal staje się podstawowym źródłem informacji i wiedzy dla mieszkańców powiatu kępińskiego i nie tylko. Dzięki reklamie na naszej stronie będzie Państwo mieli szansę stać się rozpoznawalnym, powiększyć rynki zbytu, a co najważniejsze zdobyć nowych klientów!

Osobom zainteresowanym reklamą na portalu Kepnianie.pl, oferujemy trzy jej formy:

1. Wpis do bazy firm

o wpis podstawowy (bezpłatny, roczny) - wpis ten obejmuje: dane firmy (nazwa, adres, telefon i e-mail) i jej krótki opis (do 200 znaków)

o wpis rozszerzony (50,00 PLN netto za rok) - wpis ten obejmuje: dane firmy (nazwa, adres, telefon, fax, e-mail, adres strony www), rozszerzony opis firmy i jej oferta (do 3.000 znaków), możliwość umieszczania logo firmy we wpisie, możliwość publikacji 6 zdjęć.

2. Banery reklamowe - ceny bannerów wahają się od 200 PLN netto za rok do 2000 PLN netto za rok. Cena uzależniona jest od wybranego przez Państwa miejsca pojawiania się bannera, jego wielkości i typu prezentacji. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, by sprostać jego oczekiwaniom, a nasi stali kontrahenci mogą liczyć na zniżki.

3. Artykuły sponsorowane - 40,00 PLN netto za stronę maszynopisu (30 wierszy po 60 znaków), artykułu te będą umieszczane na stronie startowej naszego portalu.

Dla naszych stałych klientów przewidujemy zniżki!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama