- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Siłownia zewnętrzna w Olszowie

Przy Szkole Podstawowej w Olszowie wykonana została siłownia zewnętrzna

Siłownia powstała dzięki zwycięstwu w Konkursie dla Gmin „Nestlé Porusza Polskę: Porusza swoją okolicę”. Zgłoszona przez Gminę Kępno lokalizacja w Olszowie, przy ul. Kryształowa 3, zdobyła w głosowaniu internetowym najwięcej głosów w Wielkopolsce, co zagwarantowało powstanie siłowni plenerowej właśnie w tym miejscu.

Korzystać można z dziewięciu urządzeń. Są to poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer z oznakowaniem informacyjnym. Całość opatrzona została tablicami instrukcyjnymi i tablicą z regulaminem siłowni zewnętrznej.

Przypomnijmy, że w ogólnopolskim plebiscycie „Nestlé porusza Polskę” konkurowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce. Walczono o siłownię - każdym województwie powstać mogła tylko jedna w lokalizacji, która uzyskała najwięcej głosów.

www.um.kepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama