Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Sportowy sukces policjantki z KPP w Kępnie

Podczas kolejnych Mistrzostw Policji w Półmaratonie wspaniały wynik uzyskała st. post. Kinga Zakręta z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. W Półmaratonie walczyła o najlepszy czas i ostatecznie, w kategorii kobiet, uplasowała się na III miejscu

Dnia 08.09.2013 w Pile odbył się 23. Półmaraton Philipsa. Podczas tego biegu rozegrane zostały Mistrzostwa Policji w Półmaratonie. W zmaganiach kobiet st. post. Kinga Zakręta uplasowała się na III miejscu. Bieg ukończyła z czasem 1:40:21.

Start zawodniczki wspierał Powiat Kępiński, którego logo prezentowała ona podczas Półmaratonu.

To już kolejny w tym roku sukces tej policjantki. Zaledwie tydzień temu wywalczyła zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej w podobnym biegu, który odbył się w Górze.

W czerwcu br. zajęła natomiast III miejsce w XVII Międzynarodowych Mistrzostwach Policji w Półmaratonie Ustka – Słupsk 2013.