Światełko na drogę z kaliskim WORD - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Światełko na drogę z kaliskim WORD

W maju policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu prowadzili akcję "Światełko na drogę". W jej ramach dzieci naszego powiatu dostały kolorowe odblaski, ufundowane przez WORD Kalisz.

Przez cały maj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie rozdawali dzieciom kolorowe elementy odblaskowe w ramach akcji "Światełko na drogę", realizowanej wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Kaliszu.Mundurowi odwiedzali szkoły, prowadzili prelekcje na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym konieczności noszenia odblasków, zasad poruszania się pieszo poboczem lub chodnikiem oraz przepisów dotyczących jazdy jednośladem.Pojawiali się także na festynach i spotkaniach lokalnych, aby promować wśród dzieci i dorosłych kulturalny i zgodny z przepisami sposób poruszania się po drodze publicznej. Na koniec maja policjanci pojawili się także na ulicach, i tam w ramach akcji happeningu, rozdawali odblaski najmłodszym.
Akcja tego rodzaju odbywa się na terenie powiatu po raz pierwszy. Mamy jednak nadzieję, że nawiązana niedawno współpraca z WORD Kalisz okaże się długotrwała i już za rok, będziemy znów promować wśród dzieci i młodzieży modę na kolorowe odblaski i bezpieczeństwo.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama