- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Tragiczny wypadek w Świbie

Dziś, około godziny 07.00 w Świbie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje 45-letni kierowca toyoty.

Dziś, krótko przed godziną 07.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o wypadku drogowym, który miał miejsce w Świbie, na drodze krajowej nr 8. Według wstępnych ustaleń poczynionych na miejscu zdarzenia, osobowa toyota wjechała w dostawcze iveco. Za kierownicą toyoty siedział 45-latek z Tomaszowa Mazowieckiego. Z nieznanych przyczyn zjechał on na środek drogi i uderzył w jadące prawidłowo iveco.Kierowca iveco, próbował uniknąć zderzenia, wjeżdżając do rowu, niestety, sytuacja rozegrała się w ułamku sekund i uniknięcie zderzenia nie było już możliwe.45-latek kierujący toyotą zginął na miejscu. W wstępnych, nieoficjalnych ustaleń wynika tez, ze kierowca iveco nie odniósł poważnych obrażeń ciała.
Od kilku godzin na miejscu zdarzenia pracują policjanci i inne służby. Pod nadzorem prokuratora, mundurowi z Kępna wykonali już czynności procesowe, teraz trwa uprzątanie miejsca wypadku drogowego. Przez ostatnie 3 godziny droga na tym odcinku była całkowicie nieprzejezdna, policjanci wyznaczyli objazdy. Brak przejazdu będzie utrzymywał się jeszcze przez kolejnych kilkadziesiąt minut.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama