Trzcinica: Udzielone dotacje - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Trzcinica: Udzielone dotacje

29 czerwca 2016 roku zawarta została umowa w sprawie dotacji na prace konserwatorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków. Umowę podpisali Wójt Gminy Grzegorz Hadzik i ks. Rafał Czmyr, Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Laskach.


Przedmiotem umowy jest udzielenie dotacji z budżetu Gminy Trzcinica na realizację zadania inwestycyjnego „Remont dachu na kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Laskach” w wysokości 30 000 złotych. Termin wykonania zadania został ustalony do 20 sierpnia 2016 roku. Przekazane zostaną także środki dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie w kwocie 10 000 złotych na dofinansowanie zakupu sprzętu specjalistycznego. Przekazane środki winny zostać wykorzystane do 30 listopada 2016 roku.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama