- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wypadek motocyklisty

Młody mężczyzna mieszkaniec gm. Trzcinica, kierując motocyklem Honda, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło we wtorek, 02 sierpnia

02 sierpnia br. około godz. 15:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony telefonicznie przez dyspozytora WCPR o wypadku drogowym na drodze pomiędzy m. Smardze, a m. Laski z udziałem kierującego motocyklem. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się funkcjonariusze Posterunku Policji w Trzcinicy z s. w Laskach oraz grupa operacyjno - dochodzeniowa KPP w Kępnie.
Na miejscu zdarzenia w trakcie podjętych czynności ustalono, że kierujący motocyklem m-ki Honda 30-letni mieszkaniec gm. Trzcinica na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków jazdy, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała w postaci licznych potłuczeń całego ciała, otwartego złamania kończyny górnej i dolnej. Z miejsca zdarzenia został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.
Na miejscu wypadku wykonano niezbędne czynności. Trwa postępowanie w powyższej sprawie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama