- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

XI Triathlon Gimnazjalistów Powiatu Kępińskiego

W piątek 10 czerwca br., w Mikorzynie odbył się XI Triathlon Gimnazjalistów Powiatu Kępińskiego.

Triathlon dla młodzieży przygotowywany jest od kilku lat. Jego celem jest promowanie wśród młodzieży aktywnego i zdrowego stylu życia, sportu oraz zasad gry fair play. Zawody, organizowane przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KPP w Kępnie we współpracy z samorządami ,cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży gimnazjalnej. Organizację imprezy od wielu lat wspierają wszystkie gminy, które fundują nagrody zwycięzcom oraz poszczególnym szkołom. Do udziału zaproszono wszystkie gimnazja z Powiatu Kępińskiego. Do udziału zgłosił się również Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem. W zmaganiach udział wzięło 170 uczniów z roczników 2000-2002. Zasady były podobne, jak w roku ubiegłym. Najlepsze wyniki indywidualne uczniów decydowały również o ostatecznej klasyfikacji punktowej szkół. Ostatecznie, po zliczeniu wszystkich wyników, na czwartym miejscu znalazło się Gimnazjum z Trzcinicy. Po zmaganiach przyszedł czas na wręczenie medali, pucharów oraz atrakcyjnych nagród. Wszystkie gimnazja otrzymały sprzęt sportowy, ufundowany przez ich samorządy gminne. Nagrody, medale i puchary ufundowało także Starostwo Powiatowe w Kępnie.
Jak uzupełnia Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: gratuluję organizatorom za bardzo dobrze przygotowaną imprezę sportową z ważnym programem profilaktycznym. Dziękuję uczestnikom i opiekunom. Cieszę się, iż Gimnazjum w Trzcinicy zajęło dobre miejsce zwłaszcza, że wszystkie zespoły były bardzo dobrze przygotowane.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama