- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zawodnicy z Trzcianki i poznańskiego Grunwaldu Mistrzami WLLP

Sportowe emocje na najwyższym poziomie, bramki warte zapamiętania, godne podziwu akcje, radość i przede wszystkim dobra zabawa! 1500 rozegranych meczów doprowadziło nas do finału Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich! Młodzi piłkarze przez cały weekend na boisku w Baranowie pod Poznaniem rywalizowali o zwycięski puchar jedynych takich rozgrywek w Polsce

W miniony weekend, na kompleksie sportowym w Baranowie pod Poznaniem odbyły się finałowe rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Na boisko wybiegły najlepsze drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa z ponad 70 lokalizacji oraz zawodnicy z Akademii Piłkarskiej Falubaz. Spośród zwycięskich zespołów poszczególnych grup, w których młodzi piłkarze ze wszystkich lokalizacji rywalizowali od początku kwietnia, wyłoniliśmy zwycięzców.

W finale rozgrywek w kategorii wiekowej 10-11 lat, zmierzyli się ze sobą zawodnicy z Trzcianki i poznańskiego Piątkowa. Podopieczni Łukasza Mleczaka pokonując swoich rywali 4:2 zdobyli pierwsze miejsce! Tuż za nimi uklasyfikowali się zawodnicy Nikodema Brzęckiego. Trzecie miejsce, pod wodzą Pawła Mirkiewicza przypadło młodym adeptom piłki nożnej z Koła. Najlepszym bramkarzem spotkania został Kacper Siwa z Gniezna, natomiast zawodnikiem budzącym niemały podziw, Bruno Szczepański z lokalizacji Poznań – Piątkowo. Wyjątkowym tytułem może się również pochwalić Maciej Bednarek z Trzcianki, który został uznany za najlepszego strzelca Wielkopolsko- Lubuskich Lig Piłkarskich w kategorii zawodników z rocznika 2005/2006.

- Piłkarze z Trzcianki po raz kolejny udowodnili, że w sporcie liczy się przede wszystkim zespołowość, zasady gry fair play oraz dobra zabawa w gronie rówieśników. Cieszę się, że godziny treningów i systematyczna praca na treningach zaowocowała w postaci dzisiejszego zwycięstwa. Pierwsze miejsce w Turnieju to prawdziwy sukces! Wierzę, że wygrana zmobilizuje moich podopiecznych do dalszej pracy – mówi trener Akademii w Trzciance, Łukasz Mleczak. W niedziele na murawie pojawili się zawodnicy z rocznika 2003/2004. Po prawdziwych sportowych emocjach i długich rozgrywkach tytuł Mistrza, pod okiem Roberta Przybylskiego, zdobyli zawodnicy z lokalizacji Poznań – Grunwald. Wygrywając 2:0 z podopiecznymi Mateusza Bernasia z lokalizacji Poznań - Ogrody-Jeżyce zapewnili swoim rywalom 2. miejsce. Na podium stanął również zespół Zbigniewa Chudzickiego z Rogoźna. Młodzi adepci piłki nożnej wykazali się prawdziwym duchem walki i determinacją. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Gniewomira Barczykowskiego z lokalizacji Poznań – Grunwald, a wśród strzelców nie miał sobie równych Maurycy Smoliński z Baranowa. Warto również podkreślić, że najlepszy na boisku okazał się Michał Kaźmierczyk z Ogrodów-Jeżyce. Wychowanek Akademii został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy sukcesów. Dziękujemy za wspólną zabawę i prawdziwą dawkę piłkarskich emocji!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama