Zlot Pojazdów Pożarniczych w Świbie - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zlot Pojazdów Pożarniczych w Świbie

Parada strażackich samochodów przez miejscowości: Świba - Olszowa - Mianowice - Kępno - Krążkowy - Myjomice - Ostrówiec - Kierzno - Świba była kulminacyjnym punktem I Powiatowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych, który w niedzielę, 5 czerwca zorganizowali druhowie z jednostki OSP Świba.

Plac przed miejscową remizą strażacką wypełnił się strażackimi wozami już w godzinach przedpołudniowych. Ostatecznie do Świby dotarło 20 pojazdów, od tych najnowocześniejszych po sikawki konne mające ponad 100 lat.
Organizatorzy przygotowali pokazy ratownictwa medycznego oraz ratownictwa technicznego. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci i niezastąpionej grochówki strażackiej. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję dowiedzieć się jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i jak udzielać pierwszej pomocy co stanowiło znamiona pikniku edukacyjnego. Impreza wzbudziła spore zainteresowanie. Już dziś wiadomo, że przedsięwzięcie będzie kontynuowane, a w roku przyszłym przed siedzibą OSP Świba spodziewać można się jeszcze większej ilości uczestników zlotu.
Przypomnimy, że całe przedsięwzięcie zostało wsparte przez Powiat Kępiński i zorganizowane przez OSP Świba w ramach realizacji zadania publicznego Powiatu Kępińskiego pn. „Powiatowy zlot pojazdów pożarniczych, piknik edukacyjny” realizowanego w ramach otwartego konkursu ofert. Pamiątkowe zdjęcia potwierdzające udział w imprezie wręczyli uczestnikom zlotu wicestarosta Grażyna Jany i naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu - Marcin Wiśniewski.www.powiatkepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama