- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

„BARANOWSKIE PEJZAŻE PĘDZLEM MALOWANE…."

„BARANOWSKIE PEJZAŻE PĘDZLEM MALOWANE…." to nowy projekt podjęty przez członków i sympatyków Towarzystwa Rozwoju Gminy Baranów, którego założeniem jest wydanie publikacji poświęconej 20. edycjom pleneru malarskiego organizowanego w Baranowie w latach 1990-2010.

Powstawaniu książki towarzyszy cykl warsztatów, których celem jest zebranie jak największej liczby fotografii, zapisków, wycinków prasowych i innych materiałów dokumentujących historię pleneru, jak również zmian zachodzących na przestrzeni lat na obszarze gminy Baranów.

Spotkania to również idealna okazja do bliższego poznania historii tego wydarzenia i współtworzących go osób. Poprzez udział w warsztatach, każdy z mieszkańców gminy Baranów może stać się jednym z autorów powstającej publikacji, wnosząc w jej treść własne wspomnienia i refleksje.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach, które odbędą się w Saloniku „Między wierszami” zlokalizowanym w budynku Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie przy ulicy Kościuszki w następujących terminach:

• 14 października (piątek) godzina 18.00 – temat: „Od pomysłu do wernisażu - czyli jak powstawał plener malarski w Baranowie”
• 24 października (poniedziałek) godzina 18.00 – temat: „Postaci Baranowskich Pejzaży”
• 09 listopada (środa) godzina 18.00 – temat: „20. lat Pleneru w zmieniającym się Baranowie”

Mamy nadzieję, że każde ze spotkań będzie niezwykłą wyprawą w świat znany z płócien powstałych w Baranowie i jego okolicach.

Zarząd Towarzystwa Rozwoju Gminy Baranów

  
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama