„Kępnianie z pasją” - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

„Kępnianie z pasją”

Artykuły o kępnianach, którzy poświęcili swoje życie jakiemuś hobby, bądź są wyjątkowo utalentowani.
 • Kępnianie z pasją: Hip-hopowe brzmienia

  Kępińskie zespoły nie dają się zamknąć w sztywne ramy narzucanych przez rynek muzyczny aktualnych tendencji. Grają różne gatunki muzyki od total electronische freak sound, przez rock po hip-hop. Ich alternatywne granie mimo niesprzyjających lokalnych warunków, odnosi coraz większe sukcesy.
  więcej »
 • Kępnianie z pasją: Młodzi pasjonaci fotografii

  Dzisiaj prezentujemy Państwu kolejnych „Kępnian z pasją”, tym razem są to młodzi pasjonaci fotografii Michalina Niechciał i Paweł Śpiewak. W rozmowie z nami opowiadają o pięknie uchwycenia chwili obiektywem i dzielą się swoimi pracami.
  więcej »
 • Kępnianie z pasją: Przemek Zimoch

  „Fotografując ludzi liczę, że uda mi się złapać emocje towarzyszące danej chwili.” Dzisiaj przedstawiamy kolejnego kępińskiego pasjonata. Tym razem nie muzyka, a fotografa. Przemek Zimoch opowiada nam o swoich pracach, inspiracjach i planach na przyszłość.
  więcej »
 • Kępnianie z pasją: Zespół Zoltar

  Chcemy Państwu zaprezentować zespół Zoltar, którego członkowie pochodzą z Kępna. W skład grupy wchodzi trzech muzyków: Robert Gruszewski, Michał Parzonka i Łukasz Solarek. Niedawno grupa zwyciężyła międzynarodowy konkurs Neuro Music. Umożliwiło to jej zagranie koncertu na tegorocznym Assymetry Festival i otwarcie występów takich gwiazd jak amerykański Weedeater czy Zoroaster
  więcej »
 • Kępnianie z pasją: „Aby je umieć cenić, trzeba znać te strony…”*

  Cudze chwalicie, swego nie znacie… Ileż to już razy słyszeliśmy to utarte powiedzenie i zaraz po nim dowiadywaliśmy się o jakiejś cząstce naszej małej ojczyzny, której wartości nie docenialiśmy...
  więcej »
 • Kępnianie z pasją: „Z głową w chmurach – rozmowa z Wojciechem Kardasiem”

  „Zazwyczaj wykonanie jednego modelu samolotu zajmuje rok.” Dzisiaj przedstawiamy rozmowę z Wojciechem Kardasiem, pasjonatem modelarstwa. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się temu ciekawemu hobby i poznania człowieka, który poświęcił mu całe swoje życie.

  więcej »
 • Kępnianie z pasją: DELBIRT

  Zespół DELBIRT powstał w 2007 roku, łączy w sobie na pozór wykluczające się style muzyczne, w rezultacie zaś znakomicie z sobą współgrające – udowadniając, że w muzyce właściwie nie ma granic. Grupa ma na swoim koncie wiele osiągnięć. W 2008 roku Delbirt znalazł się w finale międzynarodowego PEPSI VENA FESTIVAL. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą ciekawą kępińską kapelą.
  więcej »
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama