(Nie)zapomniani przestępcy za kratkami - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

(Nie)zapomniani przestępcy za kratkami

  • zdjęcie: wikipedia
    zdjęcie: wikipedia
Kępińscy policjanci w pierwszych dniach nowego roku zatrzymali 6 przestępców, którzy od wielu lat ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości

W pierwszych dniach 2013 roku funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań KPP Kępno we współdziałaniu z policjantami Posterunku Policji w Trzcinicy ustalili miejsce pobytu, poszukiwanego od 4 lat listem gończym 30-letniego mieszkańca gm. Rychtal. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terytorium Wielkiej Brytanii. Był przekonany, że po upływie tak długiego czasu policjanci nie będą się nim już interesować. Dlatego był kompletnie zaskoczony pojawieniem się mundurowych w miejscu jego zamieszkania. Zgodnie z decyzją sądu trafił do więzienia za dokonane w przeszłości kradzieże.

Funkcjonariusze nie zapomnieli również o 5 innych przestępcach, którzy po kilku latach ukrywania się zostali zatrzymani. Dwóch z nich poszukiwanych było na terenie całej Europy - wszyscy trafili za kratki.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama