- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

"Paszport Europejczyka" dla Kępna

W tym miesiącu "Paszport Europejczyka" trafi do naszego miasta, które jury Serwisu Samorządowego PAP wyróżniło za wspólne działania z włoską gminą Giano dell' Umbria.

Co miesiąc na podstawie informacji przesyłanych przez samorządy do Redakcji Serwisu Samorządowego PAP wyłaniani są laureaci, którym przyznaje się „Paszporty Europejczyka". Paszport to dokument potwierdzający aktywność danej gminy i jej zaangażowanie w sprawy europejskie, w tym pośrednią lub bezpośrednią współpracę z PE.

W minionym miesiącu jury wybrało tylko jednego zwycięzcę – Kępno. Urząd Miasta i Gminy na łamach Serwisu Samorządowego zaprezentował swoją współpracę z partnerskim miastem Giano dell' Umbria we Włoszech. Niedawno wizytowała tam oficjalna delegacja samorządowa. Kępno i Giano dell Umbria od ponad trzech lat podejmują wspólne inicjatywy. Umowa partnerska między gminą Kępno a włoskim miastem została podpisana 21 czerwca 2008 roku.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama