"Słupski Karp 2011" - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

"Słupski Karp 2011"

  • www.ospslupia.baranow.pl
    www.ospslupia.baranow.pl
  • www.ospslupia.baranow.pl
    www.ospslupia.baranow.pl
  • www.ospslupia.baranow.pl
    www.ospslupia.baranow.pl
W sobotę, 26 listopada 2011r., odbyła się kolejna edycja "Słupskiego Karpia". Już po raz siedemnasty dzieci ze szkół podstawowych gminy Baranów bawiły się w sali strażackiej w Słupi.

„Słupski Karp” to impreza organizowana przez strażaków z OSP Słupia, nauczycieli Szkoły Podstawowej w Słupi oraz Urząd Gminy w Baranowie.

Z roku na rok spotkania cieszą się coraz większą popularnością. „Słupski Karp” to wielkie święto dzieci, straży, kultury i ekologii.

W tym roku dzieci prezentowały swoje muzyczne talenty, przygotowywały nowoczesny strój strażacki, rysowały z zamkniętymi oczami, wyklejały strażaków oraz łowiły karpia. Oprócz wspomnianych konkurencji w programie znalazło się dużo gier rozrywkowych.

Nie zabrakło także informacji na temat udzielania podstawowej pomocy przedmedycznej. Strażacy ze Słupi przygotowali pokaz ratownictwa. Tradycyjnie na koniec każdy uczestnik odebrał dyplom i nagrodę, a strażacy podali pysznego karpia, który sporządzany jest według strażackiej, tradycyjnej receptury.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama